Cesky Slovensky English Deutsch
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
ELEVEN sportswear: Home » Zakázková výroba

Zakázková výrobaOd svého vzniku v roce 2005 se ve společnosti ELEVEN sportswear zaměřujeme a produkci kvalitního cyklistického oblečení na zakázku. Náš sortiment zahrnuje klasické cyklistické dresy, kalhoty, kombinézy, vesty, bundy, návleky, čepice a šátky, rukavice, výstelky a řadu dalších doplňků.

Design si zvolíte vlastní a naši zaměstnanci vám poté připraví grafický návrh přímo na míru. Dostupnost je zaručena pro každou velikost a jsme schopni vyrobit dresy na kolo od jednoho kusu až po dresy pro celý tým. Ruční výroba tzv. sublimačním tiskem zaručuje stálou a vysokou kvalitu potisků.

Sublimační tisk

Jedná se o jednu z nejmodernějších metod celoplošného tisku na umělá vlákna. Sublimační tisk pracuje s velmi přesným nastavením teploty, času a tlaku. Ty zaručí použití tepelného lisu, který přemění inkoust z pevné formy na plyn umožní tak látku potisknout trvalým, plnobarevným a vůči okolním vlivům extrémně odolným tiskem.

Zakázková výroba ELEVEN sportswear je skvělou volbou, ať už sháníte cyklistické oblečení pro vás, pro váš tým nebo třeba pro vaše zaměstnance.

Kvalitní materiály

Pro naši výrobu používáme pouze kvalitní vyzkoušené materiály. Našim dodavatelem úpletů jsou renomované italské značky, především RESISTEX, BORGINI, M.I.T.I. atd. Výstelky pro nás vyrábí italská firma TMF.

Individuální grafika do každé velikosti

Pro každého zákazníka zpracujeme grafiku do každé velikosti individuálně. Docílíme tím toho, že stejná grafika na různých velikostech působí proporčně stejně, nebo-li u nás se nedočkáte toho, že Vám navrhneme grafiku do eSka, a tu stejnou "malou" grafiku Vám dáme třeba do XXLka.

Zaslání velikostních zkušebních sad ZDARMA

Na vyžádání vám zdarma pošleme velikostní sadu vybraných výrobků. Jde o sady dresů v provedení: Woman, Race a Hobby, kalhoty: Race Pants – kalhoty s laclem. Pro firemní a týmové objednávky je možné se i domluvit na vyzkoušení jiných výrobků. Zkušební sady posíláme bezplatně na dobu 10 dnů. Termín lze po domluvě prodloužit. Po uplynutí této lhůty bude účtován poplatek 500 kč za každý týden do vrácení sad zpět.
Facebook Picassa YouTube
Naše zastoupení
ELEVEN SPORTS CZ • Podhorská 74 B • Jablonec nad Nisou 466 01 • tel.:+420 800 666 111 • e-mail: info@eleven.cz
Webové stránky od Blue system