800 666 111 ( Po-Pá 8.00 - 16.30 hod. )

Hledáme nového člena týmu na pozici TISKAŘ

Do našeho týmu hledáme nového kolegu. Napiš nám své CV nebo zavolej a přidej se k nám.

Co požadujeme:

  • Základní znalost práce v grafickém programu COREL nebo Adobe
  • Pečlivost, zodpovědnost, ochotu se učit
  • Středoškolské - technického směru
  • Fyzickou zdatnost

Náplň práce:

  • Obsluha a úržba tiskařských zařízení a lisu
  • Příprava podkladů pro tisk

Co nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci pro jednu z předních firem v ČR zabývajících se zakázkovou výrobou sportovního oblečení
  • Motivující finanční ohodnocení

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Janovská 2, Jablonec nad Nisou
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Roční doba určitá, poté na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Placené přesčasy

Svůj životopis zašlete na:

vybora@eleven.cz nebo volejte 777 939 955 (Jiří Výbora)