Cesky Slovensky English Deutsch
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Klub příznivcůJsme velice rádi, že jste si oblíbili naše jedinečné sportovní oblečení a právě pro vás, sportovce a naše příznivce, připravujeme výhody, které budete moci postupně využívat.

Na těchto stránkách Vás také budeme informovat a závodech a akcích, které sponzorujeme, podporujeme. Zároveň zde najdete i informace, na jakých výstavách a veletrzích najdete náš stánek.

V sekci Fotogalerie naleznete fotky z akcí a veletrhů, který jsme se již účastnili. Postupně se budeme snažit i rozšiřovat sekci Videa.

Velice rádi na našem webu i facebookové stránce zveřejníme i vaše fotky a videa sportovních výkonů, kterých jste dosáhli v oblečení značky ELEVEN. Ze všech uživatelů, kteří nám zašlou svou fotku nebo video, vylosujeme na konci roku 2012 tři výherce, kteří získají hodnotné ceny.

Staňte se příznivci naší facebookové stránky, kde pravidelně zveřejňujeme akční nabídky i zajímavosti ze sportovního prostředí.
Otevřít facebookovou stránku ELEVEN >

Akční nabídky zboží zasíláme také v pravidelném newsletteru. K jeho odběru se můžete přihlásit v dolní části této stránky.

Uvítáme všechny vaše návrhy na zlepšení těchto stránek i e-shopu nebo i oznámení o případných nedostatcích.

Fotografie, videa a informace prosím zasílejte na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Tým ELEVEN Sportswear

Další z této kategorie: ELEVEN-RUBENA TEST TEAM »Facebook Picassa YouTube
 
Naše zastoupení
ELEVEN SPORTS CZ • Janovská 2 • Jablonec nad Nisou 466 04 • tel.:+420 800 666 111 • e-mail: info@eleven.cz
Webové stránky od Blue system