Cesky Slovensky English Deutsch
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

O společnosti ELEVEN sportswearO společnosti ELEVENRádi bychom Vám blíže představili českou značku, která byla založena 11.1.2004. Začali jsme jako bezejmení a bezvýznamní v oboru, který pro nás nebyl profesně blízký.Vzali jsme si za cíl vytvářet a dodávat  výrobky zpříjemňující pohyb v přírodě všem, kteří se v ní aktivně pohybují. Od rekreačních až po vrcholové sportovce. Základem naší kolekce jsou funkční materiály nabízející různé užitečné vlastnosti. Odvod potu, neprofoukávací membrány a zátěry, odolnost vůči vodě a jejich vzájemné kombinace.

Do této kategorie patří i naše ochranná známka STOPBACTERIA. Jde o výrobky, ve kterých se využívá vlastností polypropylenového vlákna s obsahem iontů stříbra, které brání růstu bakterií, plísní a dalších organismů znepříjemňujích život. Jde o ponožky, ale i o termoprádlo.

Za dobu vývoje se nám podařilo ustálit sortiment tak, abychom Vám, našim klientům, nabídli obečení od ponožek, přes termoprádlo až po čepici. Díky týmové práci všech spolupracovníků se můžeme zařadit k již tradičním dodavatelům outdoorového sortimentu na území České republiky.

Od roku 2006 se podílíme na trhu zakázkové výroby cyklistického týmového oblečení. Pořízením vlastního sublimačního zařízení v roce 2007 se náš výkon výrazným způsobem navýšil.Od roku 2010 rozšiřujeme naši nabídku o další sporty.Postupným vývojem a získáváním zkušeností od našich zákazníků jsme se začali prosazovat na reklamním trhu.Většina našich výrobků dobře slouží našim firemním klientům jako kvalitní reklamní předměty.

Doufáme, že i Vy budete mít příležitost se přesvědčit o přínosu našich výrobků při každodenním používání.

S úctou ELEVEN SPORTS

Další z této kategorie: Odkazy »Facebook Picassa YouTube
 
Naše zastoupení
ELEVEN SPORTS CZ • Janovská 2 • Jablonec nad Nisou 466 04 • tel.:+420 800 666 111 • e-mail: info@eleven.cz
Webové stránky od Blue system