Cesky Slovensky English Deutsch
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
ELEVEN sportswear: Home » Zakázková výroba » Výstelky

VýstelkyVšechny naše produkty jsou vyráběny z pečlivě vybíraných materiálů. Většina pochází z Itálie. Najdete zde širokou škálu polyesterových materiálů na dresy, elastické materiály pro všechny výrobky s touto funkcí. Také nabízíme více možností v oblasti membrán. Naše zkušenosti od roku 2004 poskytují záruku na všechny výrobky a kombinace použitých materiálů. Používáme pouze vysoce kvalitní výstelky od italské firmy T.M.F.. Nabízíme 4 stupně výstelek od základního modelu BASIC až po 4D profi výstelku BODY MAP. K nahlédnutí níže. Zipy použité v našich produktech jsou vyrobeny v ČR. Nabízíme 16 cm, 3/4 (40 cm) a celorozepínací zipy. Můžete si vybrat jestli preferujete normální, skrytý nebo polo skrytý typ zipu. Více informací naleznete na této stránce.

tmf-basic-man

T.M.F. ACTIVE man

Popis: Výstelka T.M.F. ACTIVE je vyrobena v Itálii a je nejvíce používanou výstelkou v našich kalhotech. Hlavní rysy: multi-funkční materiály, vyrobeno z kvalitní hutné pěny, úplně bez švů, anatomický tvar a elastičnost zajištující pohodlný pohyb, výborně saje pot, lehce vypratelná, rychloschnoucí. Pánské provedení.

 
tmf-basic-woman

T.M.F. ACTIVE woman

Popis: Výstelka T.M.F. ACTIVE je vyrobena v Itálii a je nejvíce používanou výstelkou v našich kalhotech. Hlavní rysy: multi-funkční materiály, vyrobeno z kvalitní hutné pěny, úplně bezešvá, anatomický tvar a elastičnost zajištující pohodlný pohyb, výborně absorbuje pot, lehce vypratelná, rychloschnoucí. Dámské provedení.

 
tmf-body-map-4d-man

T.M.F. BODY MAP 4D man

Popis: T.M.F. BODY MAP je vysoce kvalitní 4D výstelka pro profesionály i pro amatérské jezdce. Také vyrobena v Itálii z vysoce kvalitních hi-tech materiálů, antibakteriální výstelka pro maximální komfort na dlouhé vzdálenosti. Hlavní rysy: bezešvá výstelka, ergonomický tvar, perfektně sedí a přizpůsobuje se pohybům těla. Saje pot, snadno vypratelná a rychleschnoucí. Pouze v pánském provedení.

 
tmf-carbonio-man

T.M.F. CARBONIO man

Popis: Carbon Resistex je antistatický - díky speciálnímu vláknu, které absorbuje elektrický náboj vznikající během fyzické aktivity. Resistex je dobře prodyšný a reguluje tělesnou teplotu, kterou udržuje na konstantní hodnotě. Resistex je také ochranný, protože brání tělo od pohlcování statické energie a UV paprsků. Resistex je antibakteriální, protože akceptuje pokožku a ochraňuje ji od bakterií a kožních plísní, eliminuje risk vzniku alergie.

 
Další z této kategorie: « Zipy Látky »Facebook Picassa YouTube
Naše zastoupení
ELEVEN SPORTS CZ • Podhorská 74 B • Jablonec nad Nisou 466 01 • tel.:+420 800 666 111 • e-mail: info@eleven.cz
Webové stránky od Blue system