Cesky Slovensky English Deutsch
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

VýstelkyELEVEN sportswear používá výstelky italské firmy T.M.F., která v oboru působí již od roku 1984 a je jedním ze světových leadrů. Kvalitní výstelka je jednou z nejdůležitějších součástí cyklistického oblečení, proto používáme pouze dvě nejvyšší řady výrobce:

  • 3D - vhodné na silniční i MTB použití, i na dlouhý pobyt v sedle, bezešvá anatomicky tvarovaná konstrukce
  • 4D - vysoce výkonná výstelka složená ze 4 vrstev, vhodná na silnici i MTB, i pro extrémní zátěž. Antibakteriální, bezešvé provedení, dokonalý anatomický tvar.
tmf-basic-man

T.M.F. ACTIVE man 3D

Popis: Výstelka T.M.F. ACTIVE je vyrobena v Itálii a je nejvíce používanou výstelkou v našich kalhotech. Hlavní rysy: multi-funkční materiály, vyrobeno z kvalitní hutné pěny, úplně bez švů, anatomický tvar a elastičnost zajištující pohodlný pohyb, výborně saje pot, lehce vypratelná, rychloschnoucí. Pánské provedení.

 
tmf-basic-woman

T.M.F. ACTIVE woman 3D

Popis: Výstelka T.M.F. ACTIVE je vyrobena v Itálii a je nejvíce používanou výstelkou v našich kalhotech. Hlavní rysy: multi-funkční materiály, vyrobeno z kvalitní hutné pěny, úplně bezešvá, anatomický tvar a elastičnost zajištující pohodlný pohyb, výborně absorbuje pot, lehce vypratelná, rychloschnoucí. Dámské provedení.

 
tmf-body-map-4d-man

T.M.F. BODY MAP man 4D

Popis: T.M.F. BODY MAP je vysoce kvalitní 4D výstelka pro profesionály i pro amatérské jezdce. Také vyrobena v Itálii z vysoce kvalitních hi-tech materiálů, antibakteriální výstelka pro maximální komfort na dlouhé vzdálenosti. Hlavní rysy: bezešvá výstelka, ergonomický tvar, perfektně sedí a přizpůsobuje se pohybům těla. Saje pot, snadno vypratelná a rychleschnoucí. Pouze v pánském provedení.

 
tmf-carbonio-man

T.M.F. CARBONIO man 4D

Popis: Carbon Resistex je antistatický - díky speciálnímu vláknu, které absorbuje elektrický náboj vznikající během fyzické aktivity. Resistex je dobře prodyšný a reguluje tělesnou teplotu, kterou udržuje na konstantní hodnotě. Resistex je také ochranný, protože brání tělo od pohlcování statické energie a UV paprsků. Resistex je antibakteriální, protože akceptuje pokožku a ochraňuje ji od bakterií a kožních plísní, eliminuje risk vzniku alergie.

 
Další z této kategorie: « Zipy Materiály »Facebook Picassa YouTube
 
Naše zastoupení
ELEVEN SPORTS CZ • Janovská 2 • Jablonec nad Nisou 466 04 • tel.:+420 800 666 111 • e-mail: info@eleven.cz
Webové stránky od Blue system