Ahoj kamarádi, přátelé a všichni dobří lidé!

Ahoj kamarádi, přátelé a všichni dobří lidé!

Je mnoho lidí a organizací snažících se pomáhat ostatním lidem, kteří to potřebují a existují různé možnosti, jak to udělat. Osud dal dohromady právě pár takových (Eleven, Skládačky a IRONPEOPLE), kteří chtějí pomoci jednomu triatletovi, se kterým si osud trochu pohrál. Vznikl tak společný projekt, ve kterém jsou tři akce na jeho podporu.

Když jsme Tomáše oslovili, tak k našemu společnému projektu řekl: „Díky moc že se se mnou zabýváte. Není moc co říct… Nejdřív jsem se skoro zabil na motorce, potom mi uřízli nohu, já si ji zlomil a teď mi ji uřízli ještě víc, no prostě na prd. No ale, celý život sportuju, myslím, že to člověku pomáhá v těžkých situacích a mně můj trénink zachránil život.

Organizujeme s manželkou a dalšími lidmi dva hlavní závody české triatlonové scény a všichni žijeme sportem. Bohužel nyní potřebuju zase trochu pomoct já, abych se ke všemu dokázal vrátit. Mým snem je jednou zase proběhnout cílovou bránou na Ironmanu. Nevím, co víc říct, bez té protézy se mi to prostě nepodaří. Musím mít vybavení, které vydrží ironmanskou zátěž. Vždy jsem pomáhal a nyní potřebuju pomoc já. Je to nadstandard, ale Ironman je extrém a bohužel/bohudík můj životní styl. Nechci o něj přijít, nechci přijít o normální život s rodinou."

Kdo by se chtěl aktivně zapojit do pomoci Tomášovi, může nás kontaktovat. Můžete se 14. 8. 2021 zúčastnit doprovodného programu Jabloneckého OCELÁKA na Jablonecké přehradě, nebo můžete jednoduše přispět finančním darem na transparentní účet.

Všechny peníze získané z akcí, příspěvky zaslané na transparentní účet a finanční dary poukázané na účty partnerů budou věnovány Tomášovi k jeho vlastním financím (kde je vzhledem k ceně nutná pomoc ostatních) na jeho novou nohu:

Ottobock Genium X3 

Kolenní protézový systém plně řízený mikroprocesorem

Transparentní účet pro veřejnou sbírku:

8095319001/5500

Dárci z řad podnikatelů a firem, kontaktujte jednoho z partnerů:

  • Eleven – Martin Křenek, krenek@eleven.cz
  • Skládačky – Štěpán Chroustovský, chroustovsky1@seznam.cz
  • IRONPEOPLE – Martin Gabla, martin.gabla@gmail.com

Akce

  • 11. 6. 2021 – Eleven-Volt Golf Challenge 2021, výtěžek turnaje 8.700 Kč x 2 (za Eleven) – tedy 17.400 Kč
  • 27. - 31. 7. 2021 – 111 hodin Metrostav Handy Cyklo Maraton - 2222 km cyklistický závod kolem republiky s hendikepovaným sportovcem v týmu (limit 111 hodin)
  • 14. 8. 2021 – Jablonecký OCELÁK - dlouhý extrémní triatlon, 3,8 km – 180 km – 42 km - odpolední doprovodný veřejný program na podporu Tomáše

Partneři projektu