ELEVEN Dětský MTB Cup 2017 odstartoval v Osečné

V neděli 16.4.2017 odstartoval v Osečné 10. ročník dětského MTB seriálu ELEVEN Dětský MTB Cup.

177 dětí a jejich rodičů se sjelo na první závod 10. ročníku ELEVEN Dětského MTB cupu do Osečné. Po prezentaci, kde předem přihlášení dostali trička a čepičky od generálního partnera, firmy ELEVEN, si všechny děti projížděly svojí trať. V 10:00 se začalo opravdu závodit. První vystartovali ti nejmladší a po nich následovala jedna kategorie za druhou. Přestože se tmavé mraky proháněly nad Osečnou celé dopoledne a byla opravdu velká zima, tak až při startu nejstarších kategorií Starší žáci a žákyně začala z nebes padat jemná dešťová krupička.

 Děti i přes nepřízeň počasí bojovaly statečně a asi dlouho budou vzpomínat na tento mrazivý den. Kdo si odjel svůj závod, rychle spěchal do vyhřáté jídelny, kde od 12 – ti hodin začal děti bavit kouzelník svým velmi pestrým vystoupením. Na vyhlašování se počasí umoudřilo a dokonce na chvíli vykouklo i sluníčko. Nálada se všem velmi vylepšila a 5 nejlepších závodníků v každé kategorii bylo dekorováno před bannerem, na kterém nechybí nikdo z letošních sponzorů. Děti obdržely medaile, diplomy a ceny od našich partnerů. Každý vítěz dostal velikonočního beránka. Na samotný závěr se těšili úplně všichni. Došlo na vyhlášení tomboly, ve které byly dva mobilní telefony a tablet. Kouzelník napínavě rozkrýval vítěze, kteří měli z výhry obrovskou radost.

Již teď začínáme připravovat druhý závod, který se pojede 1.5. v Držkově.

A jak to v Osečné dopadlo?

V kategorii Odrážedla (ročník 2013 a mladší) zvítězil Petr Adolph před Štěpánem Mrkasem a Antonínem Penzem.

V kategorii  Bobíci (ročník 2013 a mladší) zvítězil Jan Pšenička před Filipem Čižinským a Brunem Jelínkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Sofie Lhotáková před Klárou Paulisovou a Terezou Bendovou.

V kategorii Předžáci (ročník 2011-2012) zvítězil Marek Semerád před Oliverem Lodrem a Filipem Gambou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Lhotáková před Martinou Procházkovou a Leontýnkou Berkovou.

V kategorii Žáci 1 (ročník 2009-2010) zvítězil Václav Meier před Ondřejem Moulisem a Dominikem Kameníkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Anežkou Bažantovou.

V kategorii Žáci 2 (ročník 2007-2008) zvítězil Kryštof Bažant před Františkem Hanušem a Tomášem Meierem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Karolína Špicarová před Anetou Dlouhou a Barborou Rajnochovou.

V kategorii Mladší žáci (ročník 2005-2006) zvítězil Petr Kniha před Janem Bajerem a Ondřejem Čermákem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Jana Kareisová před Anežkou Kluchovou a Natálií Volejníkovou.

Kontaktujte nás

800 666 111 (Po-Pá 8.00 - 16.30 hod)

info@eleven.cz
eleven-sportswear

ELEVEN sportswear
Janovská 4633/2
466 04 Jablonec nad Nisou

Naše zastoupení

 

Podmínky ochrany osobních údajů – GDPR