O společnosti ELEVEN Sportswear

ELEVEN Sportswear patří k předním českým výrobcům zakázkového sportovního oblečení a doplňků pro cyklistiku, triatlon, běh a atletiku, běžecké lyžování i volný čas.Naše portfolio produktů, které prochází neustálou inovací, zahrnuje cyklistické dresy, kalhoty, kombinézy, vesty, bundy, návleky, čepice, ponožky a celou řadu dalších výrobků a doplňků.

V současné době, po 11 letech sbírání zkušeností je výroba ELEVEN sportswear zaměřena na více oblastí:

  • Zakázková výroba sportovního oblečení a doplňků s vlastním designem pro týmy i jednotlivcez řad rekreačních i vrcholových sportovců.
  • Zakázková výroba sportovního oblečení, doplňků a reklamních předmětů pro firemní klientelu, pořadatele závodů, akcí, festivalů apod.
  • Výroba sportovního oblečení a doplňků v originálním designu a pod značkou ELEVEN. Tato široká designová kolekce je určená pro koncového zákazníka. Prodává se téměř výhradně prostřednictvím vlastní kamenné prodejny v Jablonci nad Nisou a několika vlastních on-line obchodů. Obchody provozujeme v několika zemích např. Německo, Slovensko, Francie.Základem vlastní výroby je kvalitní technologické vybavení a používání osvědčeného spotřebního materiálu.

SUBLIMAČNÍ TISK

Tiskneme na japonských tiskárnách značky MIMAKI,italskými barvami J-Teckna švýcarský papír TRANSJETs certifikátem FSC®.Sublimační tisk je metoda, kdy za použití teploty a tlaku dochází k přeměně barvy na plyn a tak dochází k dokonalému přenosu barvy do struktury vlákna. Látka je takto potištěna trvalým, plnobarevným a vůči okolním vlivům extrémně odolným tiskem.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Používáme pečlivě vybrané a vyzkoušené funkční materiály italských značek Plastotex, Carvico, M.I.T.I. Franskouzké ESF a další. Výstelky pro cyklistické a triatlonové kalhoty a kombinézy nám dodává italská firma T.M.F. výrobky a materiály dlouho sami testujeme než se dostanou do nabídky a sériové výroby.

ŠITÍ

Všechny výrobní postupy, střihy, jejich další úpravy a stupňování velikostí vznikají pod rukama našeho odborného personálu s pomocí CAD programu. Vzorky i samotné výrobky pro vás zhotovují naše zkušené švadlenky ve vlastní dílně, která je součástí jednoho výrobního objektu v Jablonci nad Nisou. Pokrýt výrobní kapacitu a potřebu šití nám pomáhá více šicích dílen po celé České Republice.

DESIGN

Pro úspěšné plnění požadavků našich zákazníků na zakázkovou výrobu z ČR a celé Evropy máme vlastní moderně vybavené grafické studio. Zde vznikají návrhy podle přání zákazníků a také zakázkové listy potřebné pro hladký průběh výroby a dodání v termínu, domluveném se zákazníkem při objednání.

KVALITATIVNÍ KONTROLA

Před expedicí zakázky se všechny výrobky zkontrolují, zda odpovídají výrobním listům. Před balením každého výrobku dojde k jeho označení štítky s popisem, velikostí, atd... Dále pak probíhá kompletace zakázky, celková vizuální kontrola s účetní dokumentací a samotné odeslání zákazníkovi.

Kontaktujte nás

800 666 111 (Po-Pá 8.00 - 16.30 hod)

info@eleven.cz
eleven-sportswear

ELEVEN sportswear
Janovská 4633/2
466 04 Jablonec nad Nisou

Naše zastoupení

 

Podmínky ochrany osobních údajů – GDPR