Technologie (3)

Základem vlastní výroby je kvalitní technologické vybavení a používání osvědčeného spotřebního materiálu.

SUBLIMAČNÍ TISK

Tiskneme na japonských tiskárnách značky MIMAKI,italskými barvami J-Teckna švýcarský papír TRANSJETs certifikátem FSC®.Sublimační tisk je metoda, kdy za použití teploty a tlaku dochází k přeměně barvy na plyn a tak dochází k dokonalému přenosu barvy do struktury vlákna. Látka je takto potištěna trvalým, plnobarevným a vůči okolním vlivům extrémně odolným tiskem.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Používáme pečlivě vybrané a vyzkoušené funkční materiály italských značek Plastotex, Carvico, M.I.T.I. Franskouzké ESF a další. Výstelky pro cyklistické a triatlonové kalhoty a kombinézy nám dodává italská firma T.M.F. výrobky a materiály dlouho sami testujeme než se dostanou do nabídky a sériové výroby.

ŠITÍ

Všechny výrobní postupy, střihy, jejich další úpravy a stupňování velikostívznikají pod rukama naše odborného personálu s pomocí CAD programu. Vzorky i samotné výrobky pro vás zhotovují naše zkušené švadlenky ve vlastní dílně, která je součástí jednoho výrobního objektu v Jablonci nad Nisou. Pokrýt výrobní kapacitu a potřebu šití nám pomáhá více šicích dílenpo celé České Republice.

Kontaktujte nás

800 666 111 (Po-Pá 8.00 - 16.30 hod)

info@eleven.cz
eleven-sportswear

ELEVEN sportswear
Janovská 4633/2
466 04 Jablonec nad Nisou

Naše zastoupení

 

Podmínky ochrany osobních údajů – GDPR