Sportovní dresy a topy na zakázku

Sportovní trika Eleven jsou vyrobena z kvalitních rychleschnoucích materiálů odvádějících pot. Sportovní tílka a topy Eleven jsou určena pro běh a všechny aktivity v teplém počasí.  Všechna trika, tílka a topy mají kvalitní střih a zpracování.

Produkty
Počet produktů: 32

Zobrazeno 1 – 28 z 32 položek

 • Dámský přiléhavý top BRIGIT je vhodný pro širokou škálu sportovních aktivit od běhu, fitness až po atletiku. Anatomický střih s plochým švem na bocích poskytuje optimální podporu a zajišťuje maximální volnost pohybu a pohodlí při sportu.

 • Dětský přiléhavý top BARA je vhodný pro širokou škálu sportovních aktivit od běhu, fitness až po atletiku. Anatomický střih s plochým švem na bocích poskytuje optimální podporu a zajišťuje maximální volnost pohybu a pohodlí při sportu.

 • Pánské tílko IVO MICRO vyniká maximální prodyšností a příjemně nízkou hmotností. Výborně se hodí jak pro volnočasové nošení, tak i pro širokou škálu sportovních aktivit, při kterých vám zajistí pocit sucha a pohodlí. Funkční a rychleschnoucí materiál odvádí přebytečné teplo a vlhkost a vy se tak můžete naplno věnovat tréninku či závodu.

 • Dámské tílko ANNE MICRO vyniká maximální prodyšností a příjemně nízkou hmotností. Výborně se hodí jak pro volnočasové nošení, tak i pro širokou škálu sportovních aktivit, při kterých vám zajistí pocit sucha a pohodlí. Funkční a rychleschnoucí materiál odvádí přebytečné teplo a vlhkost a vy se tak můžete naplno věnovat tréninku či závodu. Váš zakázkový...

 • Dětské tílko IGOR MICRO vyniká maximální prodyšností a příjemně nízkou hmotností. Výborně se hodí jak pro volnočasové nošení, tak i pro širokou škálu sportovních aktivit, při kterých vám zajistí pocit sucha a pohodlí. Funkční a rychleschnoucí materiál odvádí přebytečné teplo a vlhkost a vy se tak můžete naplno věnovat tréninku či závodu.

 • Pánské triko JOHN MICRO je vhodné nejen pro širokou škálu sportovních aktivit, ale také na běžné volnočasové nošení. Pohodlný střih s krátkým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu, zatímco lehký a vzdušný materiál reguluje vlhkost, rychle schne a udržuje tělesný komfort. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Dámské triko ANNIKA MICRO je vhodné nejen pro širokou škálu sportovních aktivit, ale také na běžné volnočasové nošení. Slim střih s krátkým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu, zatímco příjemný a prodyšný materiál reguluje vlhkost, rychle schne a udrží vás v pohodlí. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Dětské triko WILLI MICRO je vhodné nejen pro širokou škálu sportovních aktivit, ale také na běžné volnočasové nošení. Pohodlný střih s krátkým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu, zatímco lehký a vzdušný materiál reguluje vlhkost, rychle schne a udržuje tělesný komfort. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Pánské triko JONAS MICRO je vhodné nejen pro širokou škálu sportovních aktivit, ale také na běžné volnočasové nošení. Skvěle padnoucí střih s dlouhým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu, zatímco příjemný a prodyšný materiál reguluje vlhkost, rychle schne a udrží vás v pohodlí. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Dámské triko ADELE MICRO je vhodné nejen pro širokou škálu sportovních aktivit, ale také na běžné volnočasové nošení. Skvěle padnoucí střih s dlouhým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu, zatímco příjemný a prodyšný materiál reguluje vlhkost, rychle schne a udrží vás v pohodlí. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Dětské triko WONKA MICRO je vhodné nejen pro širokou škálu sportovních aktivit, ale také na běžné volnočasové nošení. Skvěle padnoucí střih s dlouhým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu, zatímco příjemný a prodyšný materiál reguluje vlhkost, rychle schne a udrží vás v pohodlí. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Pánské triko JOHN SOFT vyniká svou měkkostí, prodyšností a vysokou elasticitou. Je ideální volbou pro širokou škálu sportovních aktivit, ale i volnočasové nošení. Použitý materiál následuje pohyby těla a chová se jako druhá kůže, tudíž vám zajistí maximální pohodlí a volnost pohybu. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Dámské triko ANNIKA SOFT vyniká svou měkkostí, prodyšností a vysokou elasticitou. Je ideální volbou pro širokou škálu sportovních aktivit, ale i volnočasové nošení. Použitý materiál následuje pohyby těla a chová se jako druhá kůže, tudíž vám zajistí maximální pohodlí a volnost pohybu. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Pánské polotriko RENNE SOFT vyniká svou měkkostí, elasticitou a poskytne vám pohodlí při různých sportovních aktivitách. Střih s rozhalenkou a knoflíčky skvěle padne a umožňuje regulaci zahalení dle vašich potřeb. Použitý materiál kopíruje pohyby těla a chová se jako druhá kůže, tudíž vám zajistí maximální pohodlí a volnost pohybu. Váš zakázkový design...

 • Dámské polotriko JOHANA SOFT vyniká svou měkkostí, elasticitou a poskytne vám pohodlí při různých sportovních aktivitách. Ženský střih s rozhalenkou a knoflíčky skvěle padne a umožňuje regulaci zahalení dle vašich potřeb. Použitý materiál následuje pohyby těla a chová se jako druhá kůže, tudíž vám zajistí maximální pohodlí a volnost pohybu. Váš zakázkový...

 • Dámské polotriko JULIE SOFT vyniká svou měkkostí, vysokou elasticitou a poskytne vám pohodlí při různých sportovních aktivitách. Ženský střih s rozhalenkou a a límečkem perfektně padne a nabízí maximální volnost pohybu. Použitý materiál následuje pohyby těla a chová se jako druhá kůže. Váš zakázkový design lze použít na celou plochu výrobku.

 • Pánské triko DAVID SOFT vyniká svou měkkostí, prodyšností a vysokou elasticitou a je vhodné pro širokou škálu volnočasových i sportovních aktivit. Propracovaný střih s raglánovým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu a díky použitému materiálu, který se chová jako druhá kůže a následuje pohyby těla, se budete vždy cítit pohodlně. Váš zakázkový...

 • Dámské triko DAPHNE SOFT vyniká svou měkkostí, prodyšností a vysokou elasticitou a je vhodné pro širokou škálu volnočasových i sportovních aktivit. Propracovaný střih s raglánovým rukávem poskytuje maximální volnost pohybu a díky použitému materiálu, který se chová jako druhá kůže a následuje pohyby těla, se budete vždy cítit pohodlně. Váš zakázkový...

Zobrazeno 1 – 28 z 32 položek